Ako si objednať audítorské služby

Potrebujete realizovať jednorazový audit, alebo by ste s nami radi nadviazali  dlhodobú spoluprácu, aby ste sa uistili, že je Vaše účtovníctvo dlhodobo v perfektnom stave? V spoločnosti SISA auditing svoje služby ponúkame klientom po celom okolí Bratislavy, Komárna a Dunajskej Stredy a radi za Vami prídeme i do Vašej spoločnosti, aby sme sa na priebehu našej spolupráce mohli dohodnúť vo všetkých detailoch.

Svoje služby bežne staviame na podrobných konzultáciách, na ktoré nadväzujeme starostlivými analýzami účtovníckeho systému a overením správnosti jednotlivých zásadných údajov. Zvlášť intenzívne s Vami budeme spolupracovať v priebehu inventúry majetku, aby sme Vám pomohli s ich správnym postupom, a predovšetkým v dobe realizácie účtovnej závierky. Z našej práce Vám vždy odovzdáme kvalitne spracované výstupy vrátane návrhu na riešenie prípadných zistených problémov. Chceli by ste o priebehu našej spolupráce zistiť viac alebo sa nás spýtať na všetko, čo sa audítorských služieb týka?  Na toto môžete využiť  nasledujúce kontaktné spojenia:

Rad ďalších kontaktných spojení nájdete v sekcii Kontakty na týchto webových stránkach. Tešíme sa na Vás a veríme, že Vám spolupráca s našou audítorskou kanceláriou bude vyhovovať!