O nás

V spoločnosti SISA auditing sa audítorským službám venujeme už od roku 1992 a za sebou máme stovky zákaziek pre klientov z celého Bratislavského kraja. Medzi hlavné služby našej audítorskej kancelárie patria realizácie profesionálnych účtovných auditov, odborné poradenstvo pre oblasť účtovníctva a spracovanie odborných posudkov. Dávame si záležať na špičkovej kvalite našej práce i na profesionálnom, diskrétnom prístupe a snažíme sa, aby od nás každý z našich klientov dostal individuálne zameraný servis.

Teší nás, že sa nám poctivý prístup k práci vypláca a že od svojich klientov dostávame naskrz pozitívne ohlasy. Medzi klientmi, ktorí naše služby v priebehu rokov  využili, patrili ako fyzické osoby, tak významné obchodné spoločnosti, verejné inštitúcie, nadácie alebo záujmové organizácie. V našej spoločnosti ctíme individuálne potreby jednotlivých klientov a svoj servis im vždy šijeme na mieru. Zároveň je pre nás zásadné stavať svoju prácu na dokonalej znalosti problematiky, perfektnej orientácii v účtovnej i daňovej legislatíve i  znalosti s podnikateľského prostredia celého regiónu. I Vďaka tomu od nás dostanete servis, na ktorý je skutočne spoľahnutie. Budeme radi, ak sa nám kedykoľvek ozvete, aby ste nám oznámili, aké predstavy o našej vzájomnej spolupráci máte.

Čo konkrétne Vám v spoločnosti SISA auditing dokážeme ponúknuť?

  • Hlavným zameraním našej spoločnosti je poskytovanie audítorských služieb podľa platnej slovenskej legislatívy a platných medzinárodných štandardov. Patria sem priebežné audity určené pre klientov, ktorí potrebujú mať dlhodobý prehľad o kvalite účtovníctva a chcú rýchlu spätnú väzbu na riešenie jeho prípadných problémov. Realizujeme tiež audity účtovných závierok (audit individuálny, mimoriadne a konsolidované účtovné závierky), ktorých cieľom je nezávislé overenie správnosti údajov uvedených v závierke. V neposlednom rade overujeme tiež výročné správy a ich súlad s účtovnou závierkou.
  • Dôležitou súčasťou našej ponuky je poskytovanie odborného poradenstva. K nemu nepatria len konzultácie problémov, na ktoré narazíte behom realizácie auditu alebo kdekoľvek inde v oblasti účtovníctva a daní. V rámci našich poradenských služieb Vám pomôžeme tiež s vypracovaním dôležitých strategických dokumentov, výročných správ, ekonomických analýz alebo účtovných závierok. Ako niekto, kto má v oblasti podnikania, daní a účtovníctva dvadsaťpäťročné skúsenosti, Vám pomôžeme vyriešiť drobné úskalia i nečakané problémy Vášho podnikania a posunúť Vašu spoločnosť ďalej.

Ak hľadáte flexibilné, profesionálne a nezávislé audítorské služby i Vy, budeme radi, ak sa nám ozvete, aby sme sa mohli dohovoriť na konkrétnom priebehu našej vzájomnej spolupráce. Sme tu pre Vás, aby sme Vám ponúkli servis presne podľa Vašich potrieb. Veríme, že so službami našej spoločnosti budete spokojní!